Deschidere Eight8 Jewelery - Aparitii Media

Aparitii Media :

Prima TV - http://www.primatv.ro/stiri-focus/expozitie-de-bijuterii-unicat.html

Tonica - https://www.tonica.ro/incursiune-in-universul-bijuteriilor-de-lux-unicat/ 

Viva- http://www.viva.ro/vedete-si-evenimente/vedetele-au-fost-seduse-de-bijuteriile-de-lux-2358285 

Fashion & Beauty : http://fashionandbeauty.ro/red_carpet/vedetele-au-venit-la-inaugurarea-8-jewellery 

Etiquette http://www.etiquettemagazine.ro/8-jewellery-arta-si-diamante/ Forbes http://www.forbes.ro/8-jewellery-bijuterii-cu-spirit-german-41055 

Eva http://www.eva.ro/moda/stiri/s-a-deschis-casa-de-bijuterii-8-jewellery-din-the-grand-avenue-jw-marriott-articol-79147.html 

Caesar Emporium http://www.caesaremporium.com/casa-de-bijuterii-8-jewellery-si-a-inaugurat-boutique-ul-din-bucuresti/ 

Tabu http://tabu.realitatea.net/vedete-de-top-la-lansarea-unei-case-de-bijuterii/ 

Agentia de Presa Mondena http://www.agentiadepresamondena.com/vedete-deschidere-magazin-bijuterii-diamante/ 

Bon Cafe: http://www.boncafe.ro/evenimente-inaugurarea-casei-de-bijuterii-8-jewellery-din-the-grand-avenue-jw-marriott-c32_a4646 

Lola's Box http://www.lolasbox.com/povestea-cu-emotie-a-bijuteriilor-8-jewellery/ 

Tine Pasul http://tinepasul.com/8-jewellery-a-ajuns-si-in-romania/ 

Leti.ro : http://leti.ro/8-jewellery-bijuterii-luxoase-in-bucuresti/ 

Fashion Doctor http://modniza-fashiondoctor.blogspot.ro/2015/06/8-jewellery-launch-outfit.html 

Magic Bling http://www.magicbling.ro/8-jewellery/

Ileana Voicu Ghinea http://ilivoicughinea.com/bijuterii-de-lux-aseara-am-fost-in-rai/ 

Beauty Story http://www.beautystory.ro/2015/06/jewellery-8-o-lansare-fabuloasa.html 

Can Can http://www.cancan.ro/showbiz/showbiz-intern/ce-vedeta-a-purtat-la-un-eveniment-bijuterii-in-valoare-de-160-000-e.html 

Ziarul Ring http://www.ziarulring.ro/stiri/monden/260177/2015/Livia-Graur-a-stralucit-cu-bijuterii-de-colectie-piese-batute-in-diamante

Signature by M&M http://signaturebymm.com/2015/06/17/new-precious-destination-in-town-8-jewellery/ 

7Life http://www.7life.ro/bijuterii-de-top-la-marriott-8-jewellery-propune-o-selectie-de-piese-rafinate-din-aur-de-18-k-cu-diamante-si-pietre-pretioase/

 
cosmopolitan iulie 2015
revista Beau Monde, numarul de iulie
Gentelmen's  Journal numarul din iulie